Spersonalizowane etui – czy to się opłaca?

Wytrzymałe etui to doskonałe zabezpieczenie smartfona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Bardzo często ratuje ono obudowę przed pęknięciem na skutek upadku. Duże znaczenie ma również wygląd zewnętrzny. Dobrze, jeśli jest ono efektowne i dopasowane do potrzeb. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprojektować etui, które będzie niebanalne, a jednocześnie praktyczne.

Wybór oferty


Etui z własnym nadrukiem proponowane jest przez wielu rozmaitych producentów. Istotne jest jednak to, aby rozsądnie wybrać ofertę. Z pewnością nie należy podejmować decyzji zbyt pochopnie. Ważne jest, aby opisywane akcesorium zostało wyprodukowane z materiałów o podwyższonej jakości. Nie bez znaczenia jest również technologia, za pomocą której wykonywany jest nadruk. Grafika powinna być nasycona oraz wyrazista. Nie może ona być podatna na ścieranie. Lepiej zapłacić nieco więcej, a mieć pewność, że produkt pozostanie przez długi czas w nienaruszonym stanie.

Proces projektowania


Zaprojektuj etui, które będzie w pełnie spełniać Twoje oczekiwania. W tym temacie panuje pełna swoboda. Można samodzielnie kadrować obrazek, a także dodawać efekty specjalne. Proces projektowania jest bardzo prosty, a więc nie trzeba obawiać się żadnych problemów. Wystarczy nam jedynie dostęp do przeglądarki internetowej. W przypadku jakichkolwiek trudności można skontaktować się z obsługą. Etui z własnym nadrukiem to również doskonała opcja na prezent.